Galerija
 

   Mūsų komanda dirba tik su moderniausia betono grindu irengimo technika, galincia užtikrinti nepertraukiama, greita ir taupu darbu atlikima. Naudodami naujausias vokieciu firmos „Putzmeister“ pneumatines betono maišykles, darbus atliekame ivairaus pobudžio patalpose – daugiabuciuose, nuosavuose namuose, sandeliuose, garažuose, pramoniniuose pastatuose ir kituose ojektuose.


Kadangi betona gaminame darbo vietoje, nuolat galime kontroliuoti jo reikiama kieki ir taip išvengti papildomu darbu bei nenumatytu išlaidu. Negana to – tik statybu aikšteleje gaminamas ir iš karto naudojamas betonas nepraranda savo geriausiuju savybiu ir „nesusiriša“.


Džiaugiames, jog šiuolaikinės ir kokybiškos darbo įrangos dėka galime dirbti ne tik savarankiškai ir organizuotai, tačiau ir užtikrinti pačią geriausią medžiagų bei atliktų darbų kokybę. Sukauptos ilgametės patirties dėka per vieną darbo dieną galime kokybiškai išbetonuoti 250 m2 plotą. Dirbame lanksčiai ir mobiliai, prisideriname prie objekto statybų tempo ir eigos. Kadangi visiškai pasitikime savo profesionalumu, visiems atliktiems darbams suteikiame 5 metų garantiją. 
  © 2024 gerasbetonavimas.lt | Interneto svetainių kūrimas